مشاهده همه 3 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

HPE Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter 665247-001 کارت شبکه اچ پی

۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان

پارت نامبر : 665249-B21

آداپتور HPE Ethernet 10Gb 2-port 560 FLR-SFP + FlexLOM با قیمت مناسب ، مصرف پایین و پورت دوگانه PCIe v2.0 x8 است

۴۵۵۸۸۳-HPE SFPP transceiver module B21 ماژول فیبر نوری اچ پی ای

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری یک فرستنده 10 گیگابیتی در SFP + فرم-فاکتور که از استاندارد 10 گیگابیت SR پشتیبانی می کند ، و اتصال فیبر 10 گیگابیتی تا 400m را بر روی فیبر چند حالته OM4 ارائه می دهد.
  • HP Option Part #: 455883-B21
  • HP Spare Part #: 456096-001

HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+Adapter 665243-B21 کارت شبکه سرور اچ پی

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

پارت نامبر : 665243-B21

آداپتور HPE Ethernet 10Gb 2-port 560 FLR-SFP + FlexLOM با قیمت مناسب ، مصرف پایین و پورت دوگانه PCIe v2.0 x8 است