آیا فروشگاه SSD Bazar یک فروشگاه فقط اینترنتی میباشد؟

خیر ، این فروشگاه به هیچ عنوان صرفا ، اینترنتی نمیباشد ، و مشتریان محترم میتوانند خرید خود را به صورت حضوری  انجام دهند .

نحوه سفارش اینترنتی چگونه است ؟

https://ssdbazar.com/%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-ssdbazar/

علت پایین بودن قیمت SSD ها نسبت به سایر فروشگاه ها چیست ؟

اس اس دی بازار (SSD bazar ) ، به صورت اختصاصی در زمینه SSD  فعالیت میکند و پخش کننده این کالا میباشد لذا بسیاری از همکاران محترم خرید خود را از فروشگاه انجام میدهند و هدف از راه اندازی فروش اینترنتی ، حذف واسطه و در نهایت خرید با بهترین قیمت برای مشتری میباشد .

آیا اس اس دی های عرضه شده دارای گارانتی اصلی میباشند ؟

کلیه اس اس دی های عرضه شده دارای گارانتی اصلی میباشند و هیچ کدام از کالاهای عرضه شده دارای گارانتی متفرقه نمیباشند . در صورتیکه مشتری در خرید مغایرتی مشاهده نماید، میتواند شکایت خود را در سامانه Enamd  در لینک زیر  ثبت نماید :

http://www.enamad.ir/SSLPage.aspx?page=Opinions.aspx

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

بله ، مشتریان محترم میتوانند به صورت حضوری خرید نمایند ، آدرس فروشگاه در لینک ذیل میباشد :

https://ssdbazar.com/contact/

نحوه پیگیری سفارش اینترنتی چگونه است ؟

بعد از ثبت سفارش اینترنتی ، کلیه مراحل خرید : ثبت سفارش ، تایید خرید و ارسال سفارش از طریق پیامک به مشتری ارسال میگردد .

همچنین فاکتور خرید به ایمیل مشتری ارسال میگردد.

نحوه ارسال کالا برای تهران و شهرهای دیگر چگونه است ؟

مشتریان ساکن شهر تهران ( با کد پستی *************۱ )  با فعال شدن گزینه ، ارسال از طریق پیک موتوری و مشتریان ساکن شهر های دیگر میتوانند از طریق پست پیشتاز / سفارشی و تیپاکس در مراحل خرید نوع ارسال خود را مشخص کنند .

 

مدت زمان دریافت کالا چقدر میباشد؟

کلیه سفارش ها در روزهای کاری و غیر تعطیل و در ساعاتی کاری فروشگاه (  ۲۰ -۱۰:۳۰  ) ارسال میگردد.

مشتریان محترم  شهر تهران در صورت انتخاب گزینه پیک موتوری ، حداکثر یک ساعت بعد از رمان ثبت سفارش و مشتریان محترم شهرهای دیگر ایران بر اساس انتخاب نحوه ارسال ، تیپاکس ، پست پیشتار و سفارشی ، بر اساس مدت زمان تعیین شده این شرکت ها کالا را دریافت می نمایند .